Hardnews

Експерти розповіли, які навушники можуть пошкодити слух

Самі по собі навушники – це дуже безпечний засіб для прослуховування музики. Звичайно, якщо мова йде про якісну продукцію відомих брендів, де на різні R & D виділяються значні суми, а виробники дорожать своїм ім’ям, розповідають експерти.


“Від маловідомих китайських аналогів не варто чекати першокласного звучання – дешеві елементи в такій продукції не здатні передати всього різноманіття звуків, а це значить, що ви періодично будете чути різні хрускоти, шипіння, тріск”, – пояснюють експерти.

При цьому якість звуку не може пошкодити слух. Тут мова йде скоріше про гучність. Якщо ви перебуваєте в громадському транспорті, де зовнішній шум складає близько 100 децибел, не варто слухати музику на рівні 110-120 децибел, намагаючись заглушити зовнішні шуми. Цим ви зробите собі тільки гірше.

Вибираючи навушники, фахівці радять придивитися до тих виробників, які давно на ринку і працюють саме в сфері виробництва аудіоапаратури. Також потрібно звертати увагу на тип навушників.

Сьогодні найбільшого поширення набули так звані навушники-вкладиші: вони компактні, зручні, за рахунок конструкції добре захищають від зовнішніх шумів. Однак при всіх плюсах саме такі навушники є найнебезпечнішими для використання: перебуваючи глибоко в вушному каналі, вони роблять колосальний тиск на внутрішнє вухо навіть на середній гучності.

Найбільш оптимальний вибір – накладні навушники з шумопоглинання, вважають експерти. Вони безпечні при грамотному використанні, більш якісні з точки зору звуку в порівнянні з вкладишами, здатні забезпечити справжній стереозвук. І все ж, використовуючи навіть їх, слід пам’ятати про гучність і час використання.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Недорогий Realme V15 отримав підтримку мереж п’ятого покоління

В минуле

Акумулятори вейпів назвали смертельно небезпечними

В майбутнє

Також буде цікаво