Почалось: Samsung не буде ставити зарядки в коробки до смартфонів

Зараз на головній

Samsung привчив нас до того, що комплект поставки флагманських смартфонів завжди був досить багатим. Окрім телефону, ми зазвичай знаходили в коробці швидкий зарядний пристрій, кабель USB-C та часто навушники. Однак схоже настають гірші часи.


Флагманський Samsung без зарядного пристрою та навушників

Видання ChosunBiz , посилаючись на власні джерела, заявило, що Samsung відмовиться в наступному році від додавання в коробку з Galaxy S21 зарядного пристрою та навушників. Ми отримаємо лише телефон, кабель USB-C та скрібку для виймання лотка SIM. Це все.

Samsung Galaxy S20

Samsung  вже раніше намагався обмежити вміст комплетк нових смартфонів. Наприклад, в комплекті Galaxy S20 Ultra ішла зарядка на 25 Вт. Хочете більшого? Доплатіть. Ало тоді ми мали хоч щось, зараз у нас не буде нічого.

В усьому винна Apple

Samsung, мабуть, просто чекав, поки Apple вирішить не класти зарядні пристрої та навушники до коробки iPhone. Оскільки ми вже маємо першого важливого гравця, який взявся за таку дистрибуцію, інші виробники смартфонів будуть дуже раді скористатися новою тенденцією.

iPhone 12

Важко очікувати, що шанувальники Samsung оцінять таку зміну, особливо якщо це не супроводжується зміною ціни на смартфони цього виробника. Однак важко уявити, що корейці готові раптом просити менше за свої пристрої, ніж раніше, лише тому, що в коробці буде менше аксесуарів. Ось і виходить, що новий Galaxy S21 буде не тільки дорогим (як завжди на прем’єрі), але й позбавленим корисних аксесуарів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор Vodafone запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы

Оператор мобильной связи компания "Vodafone Украина" запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы — по крайней мере тем,...

Більше схожих статей