Статті

Як отримати одноразовий номер телефону

Невідомий номер

Для реєстрації на багатьох сайтах користувачеві необхідно пройти верифікацію: вказати номер телефону, отримати SMS і ввести його вміст на сайті. Так ми “доводимо”, що реєстрацію проходить реальна людина з реальним номером телефону.


Однак досвідчені користувачі знають, що залишати особистий номер телефону може бути небезпечно: бази телефонних номерів шахраїв і спамерів часто складаються з куплених або зламаних списків користувачів на різних сайтах.

Розповідаємо, як створити одноразовий номер телефону для реєстрації на сайтах, щоб уникнути спаму.

Як безкоштовно отримати одноразовий номер для реєстрації на сайті?

Деякі сервіси надають користувачам одноразові номера безкоштовно. Наприклад, сервіс mytrashmobile.com створений спеціально для того, щоб з його допомогою люди могли отримувати SMS-повідомлення від різних сайтів. Процес отримання одноразового номера простий і полягає в наступному:

  • Користувач заходить на сайт mytrashmobile.com, вибирає один з декількох доступних номерів в списку і копіює його.
  • Під час реєстрації на обраному сайті користувач вводить або вставляє скопійований номер, потім погоджується прийняти SMS.
  • Коли SMS від сайту прийде, її вміст відіб’ється на сервісі під рядком “Отримані текстові повідомлення».

Важливо знати, що всі повідомлення, які прийдуть на номер, видно всім користувачам сервісу. Тому не рекомендується використовувати одноразовий номер для отримання секретної або важливої ​​інформації, яка може дати зловмисникам доступ до даних користувача або до його грошових коштів.

До безкоштовних сервісів також відносяться такі сайти, як «Receive SMS Online», «Receive-SMS» та інші, але принцип їх дії практично ідентичний.

одноразовий номер

Одноразовий номер телефону на mytrashmobile.com

 

Як платно отримати одноразовий номер для реєстрації на сайті?

Платні сервіси відрізняються від безкоштовних підвищеним ступенем безпеки: для покупки платного номера необхідно створити обліковий запис, до якого буде мати доступ тільки власник. Якщо одноразовий телефон необхідний для отримання конфіденційної інформації, рекомендується використовувати платні сервіси, які дозволяють вибрати практично будь-який номер і забезпечити безпеку даних.

Платні послуги з надання одноразових номерів працюють таким чином:

  • Користувач заходить на сервіс (наприклад, «Hot Telecom») і створює аккаунт.
  • Для покупки тимчасового номера необхідно поповнити баланс за допомогою банківської карти або електронної системи платежів.
  • Після цього користувач вибирає номер і оплачує оренду. Зазвичай одноразовий номер доступний 20-30 хвилин після оплати.

Платні сервіси можна використовувати не тільки для отримання SMS для проходження верифікації на сайтах, але і для реєстрації в соціальних мережах.

Важливо! При використанні таких номерів відновити пароль або доступ до аккаунту буде неможливо. Одноразові телефони можна використовувати для реєстрації не важливих облікових записів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi представила доступний гаджет для боротьби з нежиттю

В минуле

«Приватбанк» викрив професійного шахрая, що крав гроші українців через банкомати

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle