Статті

Кращі фітнес-браслети які відмінно підійдуть як подарунок на Різдво

Носимі аксесуари, зокрема фітнес-браслети, стають дедалі популярнішими серед покупців. Саме тому такий гаджет відмінно згодиться в якості подарунка на Різдво. На які моделі краще звернути увагу ми розповідаємо в спеціальному матеріалі.


№3 – Samsung Galaxy Fit 2

Ціна: 999 гривень

Samsung Galaxy Fit 2

Samsung Galaxy Fit 2

Девайс популярного виробника досить затребуваний в Україні. Обумовлено це не тільки ім’ям бренду. У фітнес-браслета є відмінний Super AMOLED дисплей з діагоналлю 1.1-дюйма і розширенням 294 на 126 пікселів. Щільність точок дорівнює 291 ppi, чого достатньо для чіткої та деталізованої картинки без зерна. До того ж, екран залишається читабельним навіть при прямому попаданні сонячних променів через високу контрастність і хороший запас яскравості.

Акумулятора ємністю 159 мАг вистачає на півтора тижні автономної роботи, ремінець з силікону легко підігнати під розмір зап’ястя за рахунок безлічі ділень, а корпус має вологозахистом IP67.

№2 – Xiaomi Mi Band 5

Ціна: 999 гривень

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5

Справжній хіт 2020 року. Серед всіх фітнес-браслетів це краща пропозиція для любителів кастомізації. Для нього є кілька сотень різних циферблатів на будь-який смак і колір і безліч ремінців. Якщо по частині екрана пристрій аналогічний попередньому конкурсанту, то корпус у нього міцніше. Сертифікат захисту – IP68. У порівнянні з Mi Band 4 набагато простіше стала зарядка. Тепер капсулу не потрібно витягувати, оскільки кабель фіксується за допомогою магніту.

Також згадки вартує великий функціонал з безліччю спортивних режимів і досить точні виміри якості сну, пройденої відстані і ЧСС.

№1 – Huawei Band 4 Pro

Ціна 1 999 гривень

Huawei Band 4 Pro

Huawei Band 4 Pro

Модель відрізняється від більшості фітнес- трекерів 2020 року. Вся справа в прямокутному, а не круглому екрані. Також її варто похвалити за наявність функціоналу, яким обділені прямі конкуренти. Наприклад, тут є вбудований GPS модуль, що працює дуже точно, а також режим плавання. Подобається користувачам і такі функції,як відображення повідомлень і можливість скидання вхідного дзвінка. За відстеження сну відповідає технологія TruSleep, за рахунок якої девайс показує максимально наближені до реальних дані.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало відомо, як виробники урізають термін життя своєї техніки

В минуле

WhatsApp встановив історичний рекорд

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle