Hardnews

Чому вай-фай роутер шкідливий для здоров’я?

Експерти розповіли, доведена чи шкода від випромінювання вай-фай роутера для людини, і як уникнути проблем. Гіпотези і самобутні експерименти показують, що електромагнітні хвилі, які виходять від апарату, негативно позначаються на рослинах і тваринах, тому люди теж можуть бути в небезпеці.


Варто зауважити, що дані електричні пристрої з’явилися порівняно недавно, тому поки складно судити про тривалі наслідки їх використання на людину. Експерименти проводяться, однак однозначної відповіді поки немає. Але ентузіасти і вчені вже мають накопичену інформацію про те, як електромагнітне випромінювання роутера впливає на тварин і рослини, і висновки їх невтішні.

Вчені провели ряд тестувань випромінювання на мишах. З’ясувалося, що під тривалим впливом хвиль від бездротового роутера тварини стають більш агресивними і неспокійними. А ентузіасти повторили експеримент на рослинах – вони посадили в два горщика насіння пшениці, один поставили близько роутера, а інший віддалік від нього. Коли паростки проросли, з’ясувалося, що насіння в зоні впливу виросло куди менше, ніж у другій посуді.

Експерти вважають, що організм людини куди більш захищений, ніж у щура і рослин, проте випромінювання також може негативно на нього впливати. Серед наслідків тривалого опромінення електромагнітними імпульсами вчені називають головні болі, підвищення кров’яного тиску, депресію, агресію і прискорення зростання ракових клітин. Тому слід убезпечити себе від шкідливих хвиль. Для цього відключайте роутер, коли не користуєтеся інтернетом, ставте його подалі від себе і гуляйте на свіжому повітрі довше.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

П’ять деталей, які зроблять користування Xbox Series набагато простішим

В минуле

Клієнти Ощадбанку змушені платити за дуже дорогі СМС

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle