Hardnews

З чуток, HUAWEI приймає аргентинську яловичину як оплату за обладнання 5G

У китайських ЗМІ циркулюють новини, пов’язані з незвичайною діяльністю HUAWEI. З чуток, технологічний гігант став найбільшим імпортером яловичини в Китаї. Її пропонується придбати в онлайн-магазині Mossel, що належить HUAWEI. Там же можна виявити чилійський лосось, новозеландську тріску, креветки і низку інших продуктів.

На думку китайських журналістів, у такий спосіб виробник намагається залишатися на плаву на тлі західних санкцій, які серйозно підірвали його зарубіжний бізнес із продажу телекомунікаційного обладнання.

Вибір яловичини як оплати може здатися дивним, адже HUAWEI є типовою технологічною компанією, яка не має великого досвіду в продажу швидкопсувних продуктів з відносно низькою доданою вартістю. Проте аргентинська яловичина виявилася більш стабільною “валютою”, ніж аргентинське песо. Річ у тім, що з 2022 року у багатьох країн Латинської Америки практично не залишилося доларів і юанів для закупівель імпортного обладнання 5G, а брати як оплату місцеву валюту HUAWEI побоювалася через високий рівень інфляції. Тому деякі аргентинські клієнти розплачуються натуральною продукцією.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button