Hardnews

Samsung Galaxy S21 надійшов у продаж в попередньому замовленні

Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung відкрила передзамовлення на покупку нового флагмана бренду. Про це повідомляє видання Engadget з посиланням на матеріали компанії.


Журналісти виявили на американському сайті Samsung сторінку, на якій можна встати в віртуальну чергу на отримання нового флагмана. Компанія не розкриває назву пристрою, лише уточнюючи, що це буде смартфон Galaxy. Якщо залишити заявку на придбання гаджета, Samsung запропонує купон на 50 доларів, який можна буде витратити на аксесуари. Також при оформленні заявки через мобільний додаток користувач отримує знижку в розмірі 10 доларів. Факт перебування в черзі дає право на пріоритетний викуп девайса.

На сторінці невідомого товару зазначено, що користувач може здати свій старий пристрій і отримати по trade-in знижку в розмірі до 700 доларів. Дата, коли можна буде придбати новий смартфон, не повідомляється. На думку журналістів, загадковим апаратом є Samsung Galaxy S21.

Автори вважають, що Samsung може показати новий пристрій на заході Unpacked або в рамках конференції CES. У будь-якому випадку флагмани Galaxy S21 повинні бути представлені раніше, ніж представники актуальною серії Galaxy S20.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Українцям розкрили ознаки злому смартфона

В минуле

П’ять деталей, які зроблять користування Xbox Series набагато простішим

В майбутнє

Також буде цікаво