Hardnews

Озвучено головні недоліки сучасних смартфонів

Xiaomi Redmi 9

Фахівці назвали високу вартість і зловживання 5G головними недоліками актуальних смартфонів. Про це повідомляє видання Android Authority.


За підсумками 2020 року журналісти перерахували найбільш негативні, на їхню думку, тренди в індустрії смартфонів. Автори помітили, що виробники гаджетів встановлюють занадто високу вартість для флагманських смартфонів, що багато в чому пов’язано з впровадженням 5G. При цьому багато зловживають стандартом зв’язку п’ятого покоління, додаючи слово 5G в назву будь-якого девайса.

Також журналістів не влаштувало, що виробники пристроїв беруть участь в негласній гонці камер, прагнучи випустити смартфон з великою кількістю об’єктивів. У зв’язку з цим компанії оснащують свої девайси третім або четвертим сенсором, щоб забезпечити чисельну перевагу перед конкурентними моделями. «Хотілося б, щоб більше виробників вибирали не кількість, а якість», – йдеться в замітці.

У числі іншого авторів засмутила потужність швидкої зарядки багатьох смартфонів, яка зупинилася поруч з відміткою в 20 ват. За словами журналістів, в 2021 році смартфони повинні підтримувати зарядку потужністю мінімум 30 ват. Окремо була розкритикована компанія Samsung, яка випускає флагмани з пластиковим корпусом: «Це не те, що хочеться бачити в пристрої за 1000 доларів».

Виробникам рекомендували довше підтримувати свої пристрої апдейтами ОС, так як цикл поновлення смартфонів на тлі економічної кризи і COVID-19 збільшився. Автори також розкритикували багатьох виробників, що випускають велику кількість смартфонів, які майже не відрізняються один від одного. «Нам дійсно потрібно сім або вісім варіантів Xiaomi Redmi 9, коли вистачить і половини?» – відзначили журналісти.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо кращий смартфон за співвідношенням ціна-якість

В минуле

З Android після оновлення зникла корисна функція

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle