Softnews

My Pol: українці отримали додаток для виклику поліції

МВС України отримало в своє розпорядження додаток, який допоможе приймати від громадян заяви та відгуки для подальшого розгляду. На даний момент програма знаходиться в розробці, проте вже скоро буде запущена повноцінна версія.


Варто зауважити, що додаток My Pol було створено компанією Noosphere ще в 2016 році, проте з тих пір він «припадав пилом на полицях» фірми. І тільки в 2020 році програма потрапила в розпорядження державної компанії «ІНФОТЕХ», яка і буде доопрацьовувати систему для повноцінної роботи. Минулий досвід «ІНФОТЕХ» показує, що організація може створювати якісні проекти з напрацювань конкурентів, тому поліція незабаром отримає ефективний інструмент, затребуваний сучасним суспільством.

My Pol

Компанія планує викласти стартову версію My Pol в Google Play і App Store вже 28 грудня 2020 року, щоб користувачі могли самі взяти участь в розробці продукту. Саме вони зможуть залишати коментарі на сторінках додатку, щоб розробники взяли до уваги побажання аудиторії. В першу чергу команда збирається проаналізувати функціонал готового додатку, а також розширити базу можливих авторизованих користувачів. В майбутньому реєструватися в програмі можна буде через державний сайт id.gov.

В кінцевому рахунку користувачі зможуть швидко відправити запит в поліцію, і відповідно отримати консультацію з питань або викликати наряд. Також My Pol повинна підвищити свідомість громадян, які будуть використовувати додаток для наведення порядку в країні, роблячи свій внесок у потрібній ситуації.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ТОП Лучших приложений для инвестиций

В минуле

Monobank випустив велике оновлення для свого додатку

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle