Softnews

За Telegram почнуть брати гроші: що зміниться в наступному році

Уже в наступному році Telegram почнуть монетизувати. Про це розповів його засновник Павло Дуров.


У своєму каналі бізнесмен підкреслив, що аудиторія Telegram наближається до позначки в 500 мільйонів чоловік, і витрати на сервери і трафік продовжують рости. Тому, стверджує Дуров, у компанії є два шляхи – почати заробляти гроші або продавати месенджер більш великому гравцю.

Продавати Telegram Дуров не планує, оскільки месенджер “потрібен світу як незалежний проект“. Тому сервіс будуть монетизувати. Що зміниться, а що залишиться, як раніше?

  1. Всі поточні сервіси залишаться безкоштовними. Особисті і групові чати не міститимуть рекламу.
  2. Додаткові можливості отримають бізнес-команди і користувачі з розширеними потребами. Частина цих функцій будуть ресурсоємними і, відповідно, платними.
  3. Автори каналів, зараз публікують рекламні записи в одній стрічці зі звичайними, тепер вони отримають рекламну платформу. Як саме це буде виглядати і працювати, Дуров не розповів.
  4. Власники каналів, які будуть використовувати рекламну платформу Telegram, отримають додатковий безкоштовний трафік. Також в месенджері з’являться платні стікери, творці яких отримають дохід.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало відомо, як шахраї роблять підміну телефонного номера

В минуле

В Україні назвали найкращого провайдера домашнього інтернету

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle