Новини

Huawei розповіла коли оновить свої смартфони до Android Q

Собаки гавкають – караван іде. Ця приказка найкраще описує те, що сьогодні відбувається з Huawei. Китайська компанія, незважаючи на санкції США та заборону на використання сервісів Google і Android, примудрилася продовжити програмну підтримку фірмових пристроїв. В результаті користувачі Huawei не тільки не перестали отримувати щомісячні патчі безпеки, а й знайшли надію на подальше оновлення операційної системи.

Huawei офіційно представить EMUI 10 на базі Android Q для своїх смартфонів вже 9 серпня. Презентація оновлення відбудеться на щорічній конференції розробників Huawei, яка пройде в китайському Дунгуань в період з 9 по 11 серпня. Huawei вже опублікувала розклад заходу, в числі подій якого значиться анонс довгоочікуваного апдейта.

Смартфони Huawei з підтримкою Android Q

Спочатку EMUI 10 буде доступна на флагманських смартфонах бренду. В першу хвилю поширення увійдуть апарати лінійки P30, P20 і Mate 20. Не виключено, що до них долучаться новинки Honor 20 і 20 Pro, дозвіл на продаж яких Huawei отримала відносно недавно.

EMUI 10 стане одним з найбільш знакових оновлень власної оболонки Huawei. Одним з її основних нововведень стане підтримка технології Ark Compiler , яка здатна прискорити роботу Android, запуск додатків і виконання системних завдань до 60%. Ця технологія була представлена ще на початку року, однак до теперішнього моменту Huawei не випустили її у відкрите плавання.

Коли вийде Hongmeng

Логічно припустити, що, якщо Huawei присвятить майбутній захід оновленню EMUI 10, розраховувати на презентацію операційної системи Hongmeng явно не варто. Навряд чи Huawei захоче зіштовхувати лобами два знакових продукту, а тому, очевидно, рознесе анонси за часом. Hongnemg, швидше за все, представлять лише через кілька місяців – ближче до листопада.

Що чекати від Android Q власникам Huawei

Разом з Android Q смартфони отримають фірмові фішки нової операційної системи Google: темна тема, жестове управління і покращення в частині конфіденційності інформації.

Бета-тестери, які беруть участь в тестуванні нової ОС на базі Huawei P30 Pro, відзначають, що система значно спритніша за попередницю. У плані дизайну, EMUI 10 буде багато в чому схожа з EMUI 9.1, а ось в частині функціональності вона буде цікавіше і різноманітніше.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button