Стало відомо, що робити в ситуації, коли термінал «Приватбанку» «з’їв» гроші

Треба прочитати

В Україні почастішали випадки неполадок терміналів «ПриватБанку», в результаті яких гроші він забирає, але на рахунок клієнта їх не переводить. Юристи пояснили, як бути в таких випадках, а також що робити, якщо представники банку проблему вирішити відмовляються.


Сенс проблеми наступний – коли користувач поповнює свій чи чужий банківський рахунок через термінал, успіх результату залежить від самої машини. У ряді випадків гроші входять в приймальне віконце банкомату, однак на рахунок не зараховуються. У момент прийняття грошей термінал може раптово перестати працювати, або ж відзвітувати, що гроші на рахунок закинуті, але там вони не з’являються. Причин такої проблеми багато – в машині раптово може пропасти інтернет, зламатися картрідер або інша деталь, бували випадки, коли ніяких зовнішніх ознак поломки пристрою немає, а кошти все одно на рахунок не заходять.

ПриватБанк

Юристи попереджають – далеко не в кожному випадку представники банку, як в відділенні, так і на гарячій лінії, можуть вирішити проблему. Буває так, що оператори фінансової установи заявляють, що через машину гроші не проходили, а інкасатори підтверджують, що перевірка пристрою пошкоджень не виявила. У такому випадку клієнт повинен бути пильним – збирайте всі чеки і роздруківки, які підтверджують факт проведення операції. Потім потрібно залишити заявку на гарячій лінії, а також написати коментар в месенджерах і на сайті НБУ. Після цього потрібно написати скаргу і зареєструвати її в відділенні банку, простеживши, щоб представник фінансової установи поставив на документі печатку і номер заявки на розгляд.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей