Softnews

Експерт назвав українцям спосіб уникнути дзвінків з невідомих номерів

Менеджер проектів компанії Slaxico Ян Кошманюк розповів виданню GSMinfo, як українцям уникнути коротких дзвінків з невідомих номерів.


За словами фахівця, не варто чекати чогось доброго від дзвінків, які надходять зі прихованих номерів. При цьому існує кілька способів вирішення проблеми.

Так, можна встановити захист на рівні операційної системи. Наприклад, на ряді смартфонів з операційною системою Android є вбудована функція блокування незнайомих викликів. В iOS можна виставити «заглушення невідомих викликів». Однак в такому випадку будуть заблоковані виклики від всіх абонентів.

Крім того, можна блокувати дзвінки на рівні оператора. Багато з них пропонують відповідні послуги. Також існують програми-визначники номера, які, зв’язавшись з базами, попереджають, що дзвінок може бути шахрайський, уклав експерт.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар предлагает абонентам самим подобрать себе номер

В минуле

Кращі смартфони 2020 року з індикатором повідомлень

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle