Hardnews

Apple випустить 32-ядерний процесор

Apple

В 2021 році Apple випустить серію нових процесорів для своїх комп’ютерів. Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на джерела.


Згідно зі звітом агентства, на початку 2022 року компанія випустить професійний комп’ютер Mac Pro на базі нового 32-ядерного процесора власного виробництва. Відповідний чіп планують анонсувати в кінці 2021 року. Також інженери Apple працюють над створенням процесорів з 16 і 32 ядрами, які будуть призначені для MacBook Pro. Представлені в листопаді комп’ютери мають чіп M1, який отримав чотири високопродуктивних і чотири високоефективних ядра.

Повідомляється, що процесори на 16 та 32 ядра зараз тестуються. Крім поліпшення власних чіпів Apple має намір випустити графічний процесор з великим кількість ядер – 16, 32 і 128. Залежно від швидкості налагодження виробництва нові чіпи з інтегрованими в них графічними процесорами можуть з’явитися в кінці 2021 року або початку 2022 року. Використовуваний в актуальних комп’ютерах графічний процесор M1 має вісім ядер.

Журналісти помітили, що ринок вже відреагував на відповідні повідомлення. У понеділок, 7 грудня акції Intel – колишнього постачальника процесорів для комп’ютерів Mac – впали на 2,9 відсотка. При цьому акції Apple виросли на 1,3 відсотка. У компанії Тіма Кука відмовилися від коментарів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Користувачів Windows завалять рекламою продуктів Microsoft

В минуле

Готується нова версія Windows для слабких комп’ютерів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle