Hardnews

Експерт назвав способи стеження смартфона за власником

смартфон

Партнер і директор компанії з виробництва програмного забезпечення «Інтелектуальний Резерв» Павло Мясоєдов назвав способи стеження смартфона за власником. Він розповів, що всі сучасні смартфони мають безліч сенсорів, за допомогою яких дізнаються інформацію про користувача.


За його словами, за допомогою мікрофона, камери, гіроскопів та інших приладів смартфон визначає, чи знаходиться користувач поруч з пристроєм, чи тримає його в руках і навіть чи спить він.

Він привів у приклад пристрої Apple, які використовують вбудовані датчики, щоб стежити за поведінкою користувача. Після цього смартфон видає йому протягом дня різні рекомендації та показує таргетовану рекламу.

«Чим сучасніше пристрій, тим більший зв’язок він має зі своїм власником і тим краще він його розуміє. Часом телефон знає про вас більше, ніж друзі і члени сім’ї. А такі комплементарні пристрої, як розумні годинники, перебуваючи в контакті з тілом, бачать навіть психоемоційний стан людини, визначаючи її пульс і температуру тіла », – пояснив Мясоєдов.

Деякі пристрої сповіщають про стеження за допомогою спеціальних індикаторів. «Це залежить від виробника і тієї ліцензійної угоди, яку ви підписуєте, включаючи і активуючи новий телефон», – уклав експерт.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone предлагает 1500 минут разговоров за 25 гривен

В минуле

Названі джерела дзвінків з анонімних номерів телефону

В майбутнє

Також буде цікаво