Hardnews

Redmi планує випустити черговий Note 9

Redmi 9A

Китайський виробник техніки Redmi заявив про бажання випустити в продаж трійку смартфонів, які будуть відрізнятися один від одного тільки назвою і якістю камери. Випуск телефонів повинен відбутися як на світовому, так і китайському ринках.


Варто зауважити, що новина не була надана офіційно. Її поширив користувач соціальної мережі Twitter під ніком Sudhanshu. За його запевненням, Redmi планує створити «тріумвірат клонів» за допомогою ще одного смартфона – Note 9Т, який повинен ось-ось бути продемонстрований публіці. Він стане третім телефоном серед останніх виробів компанії, що включають Росо M3 і Note 9.

За заявою все того ж Sudhanshu, Note 9Т практично не буде відрізнятися від попередніх виробів фірми – різниця між Note 9, Росо M3 і Note 9Т полягатиме в камерах різної потужності. Новий 9T отримає 8MP камеру + 2MP Macro, 2MP глибину, 8MP Ultra-Wide, Note 9 похвалиться 48MP з + 2MP Depth і 8MP Ultra-Wide, а POCO залишиться з 48MP + 2MP Depth + 2MP Macro. В іншому ці телефони є практично ідентичними пристроями, навіть дизайн буде мати мінімальні відмінності. Всі смартфони увійдуть в бюджетну гілку виробів компанії, тому придбати їх зможуть практично всі бажаючі люди незалежно від доходів.

Користувачі відреагували на новину з гумором. Деякі навіть запропонували завести якесь «клоноведення Xiaomi» – біблію / комікс, в якому буде описана історія розвитку телефонів компанії з однаковою або максимально схожою назвою. Причина проста – в минулому Redmi вже випускала телефон з Note 9 в назві, а тепер «клепає» нові, схожі один на одного смартфони з ідентичними найменуваннями. Причому виразного пояснення керівництво фірми з цього приводу не дає.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Приватбанк запустил функцию, которая нужна каждому

В минуле

Влада обіцяє впровадження 5G в 2021 році навіть з урахуванням складнощів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle