Як швидко знайти репетитора?

Зараз на головній

 


Останнім часом ситуація з навчальним процесом дітей стала справжнім головним болем для батьків. Складна програма, періодичні переходи на дистанційне навчання, пов’язані з карантинними обмеженнями, брак уваги вчителів і часу, відведеного школою, часті хвороби – все це негативно відбивається на рівні знань. При цьому, ніхто не відміняв ЗНО та ДПА, отже, допущені пропуски в освіті або незасвоєння окремих тем неминуче відіб’ються на тому, чи зможе дитина в майбутньому вступити саме до обраного ВНЗ і на вподобану спеціальність. Для того щоб все склалося так, як ви мрієте, необхідно підтягнути найслабші предмети, і найкраще для цього – це знайти репетитора.

Переваги навчання з репетитором

У навчання з особистим викладачем є безліч переваг, і ви зможете їх оцінити вже після декількох занять. Насамперед це забезпечення дитині надійного та постійного педагогічного контролю. В школі не один вчитель не зможе приділити стільки уваги кожному учню, скільки потрібно, щоб упевнитися, що він повністю засвоїв матеріал, та розтлумачити все, що було незрозумілим. Приватний викладач зможе всю увагу сконцентрувати на вашій дитині.

Кожний репетитор складає учням індивідуально навчальну програму згідно з потребами кожного та цілями. Це може бути:

 • підготовка до ЗНО та ДПА;
 • поглиблене вивчення предмета;
 • підтягнення матеріалу за певний період;
 • підготовка до участі в олімпіадах, тощо.

Наступна перевага – це економія часу самих батьків. Річ у тому, що коли мама чи тато беруться контролювати і навчати своїх дітей, не маючи педагогічних навиків, вони непомітно для себе починають виконувати шкільні завдання (писати твори, розв’язувати задачі та рівняння, малювати і т.п.). В результаті вони не відпочивають після роботи, не встигають займатися хатніми справами, а по суті вчаться замість дитини.

Ще один великий плюс – це якість викладання. Вам кожен, хто займався з приватним викладачем, підтвердить, що у такого вчителя уроки більш цікаві, методично структуровані, інформаційно насичені. Репетитор зможе навіть нудний предмет викласти учню так, що той захопиться ним. Особливо це стосується точних наук, з якими в шкільні часи половина дітей «не товаришує».

Тому робимо висновки: приватний викладач – це перший помічник дітей та батьків, а також:

 • можливість суттєво покращити знання;
 • спосіб якісно підготуватися до вступу в університет та інші вузи;
 • індивідуальний підхід до потреб дитини;
 • доступне пояснення тем, з якими виникли складнощі;
 • цікава, насичена та інноваційна методика викладання предмету.

Скільки коштують послуги репетитора?

Всі приватні заняття, звісно, платні. Вартість залежить від декількох факторів, це:

 • досвід репетитора, його рівень кваліфікації, стаж, якість викладання;
 • предмет та складнощі навчальної програми;
 • формат навчання – очні уроки вдома або онлайн-викладання (останні дешевше, але якість низька).

Які гарантії надійності педагога?

Сьогодні в Україні свої послуги у репетиторстві пропонує дуже багато педагогів, серед них є початківці (це студенти) та досвідчені вчителі шкіл, вищих навчальних закладів. Гарантувати стовідсоткову надійність можуть наявність диплома педагога, сертифікати про підвищення кваліфікації, багатий практичний досвід, позитивні відгуки. Дуже добре, коли репетитор досвідчений та володіє не тільки основами педагогіки, а й психології.

Також обов’язково слід перевірити обраного викладача під час пробного заняття, якщо він знайде спільну мову з дитиною та зможе зацікавити уроком, то вибір можна зупиняти на ньому.

 

Як швидко знайти репетитора?

Якщо вам потрібен репетитор з математики або з англійської мови чи іншого предмета, то зробити це можна за допомогою спеціалізованого онлайн-сервісу. Там ви зможете ознайомитися з базою кандидатів та вибрати викладача, який відповідає вашим вимогам та побажанням. Також ви можете знайти онлайн-курси з математики.

Обов’язково звертайте увагу на рейтинги репетиторів, не зайвим буде ознайомитися з відгуками та досягненнями, але насамперед користуйтеся тим, який у кандидата досвід викладання та чи комфортно з ним буде спілкуватися вам та вашій дитині.

Обираючи репетитора, зверніть увагу й на те, що написано в його рекламній об’яві. Наприклад, якщо послуги пропонує «укладач тестів для ЗНО», то це може бути обманом заради підвищення оплати за послуги, тому що перевірити цей факт неможливо, бо імена укладачів не розголошуються. Також досвідчений та надійний викладач не буде «допомагати» з домашнім завданням чи отриманням відмінних балів у школі, бо його цілі глобальніші.

Відібравши анкети кандидатів, поспілкуйтеся з ними. Професіонал говорить тільки по суті, чітко зазначає умови праці, має вузьку спеціалізацію (наприклад, готує до ЗНО з математики, до олімпіади, тощо).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

У Telegram з’являться повноцінні магазини

Стало відомо, що в прийдешньому оновленні Telegram будуть додані магазини. Так, в месенджері можна буде купувати товари та послуги,...

Більше схожих статей