Hardnews

PlayStation 5 вийшла в Україні з критичною помилкою

Обговорення
Sony PlayStation 5

Sony не встигла виправити критичну помилку PlayStation 5 до виходу консолі в глобальний продаж. Про це повідомляє видання Eurogamer.


Володарі перших приставок Sony, які отримали їх ще до старту продажів по всьому світу, поскаржилися на баг, який може перешкоджати завантаженню деяких ігор. Багато користувачів скаржаться, що консоль успішно закачує версію тайтла для PS4, однак спроби отримати версію для PS5 закінчуються нескінченним циклом завантаження. Журналіст Eurogamer зауважив, що бажана гра доступна в його бібліотеці, проте приставка не дозволяє її завантажити. Зокрема, автору не вдалося запустити Mortal Kombat 11 Ultimate Edition.

PlayStation 5 стала доступна для покупки по всьому світу, в тому числі в Україні, 19 листопада. Журналісти відзначили, що в Sony могли знати про існування помилки, але інженери компанії не встигли її виправити до релізу консолі.

З матеріалу випливає, що в мережі є безліч подібних скарг. Зокрема, користувачі не можуть завантажити PS5-версію Call of Duty: Black Ops Cold War. Щоб вирішити помилку, потрібно скинути настройки консолі до заводських, що спричинить за собою форматування вбудованого накопичувача. «Це не той варіант, про який раді будуть почути власники приставок», – зауважили журналісти. Зокрема, нова частина Call of Duty займає близько 210,7 гігабайти дискового простору і процес установки гри може розтягнутися на години.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар сделал все мессенджеры бесплатными, голосовые звонки в том числе

В минуле

Топові смартфони по функціоналу і характеристикам до 5000 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво