Hardnews

Перший смартфон-рулон представлено офіційно

Oppo X 2021

Oppo показала смартфон з рулонним дисплеєм. Відео з демонстрацією роботи концепту пристрою опубліковано на YouTube -каналів компанії.


Представлений апарат отримав назву Oppo X 2021. Девайс має гнучкий складаний екран, який може трансформуватися в залежності від сценарію використання. У складеному стані діагональ дисплея становить 6,7 дюйма, в цьому випадку частина гнучкої панелі знаходиться в згорнутому стані. Якщо смартфон розкласти, розтягнувши рамки, то діагональ екрану складе 7,4 дюйма.

Відповідно до опису, Oppo X 2021 має гнучку матрицю товщиною 0,1 міліметра. Від фізичних впливів і пошкоджень перший рулонний дисплей на ринку захищає спеціальне тверде покриття Warp Track. Процес трансформації пристрою відбувається за допомогою двох електромоторів, які знаходяться всередині корпусу гаджета. Усередині смартфона також знаходиться металева рама з ребрами жорсткості, яка захищає девайс від поломок.

Представники Oppo уточнили, що анонсований девайс є концептом. У зв’язку з цим невідомо, чи буде компанія доводити прототип пристрою з гнучким екраном до серійного зразка

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Користувачі Google зможуть переказувати гроші один одному

В минуле

Названо найнебезпечніші паролі 2020 року

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle