Названо причини виключення телефону під час розмови

Зараз на головній

Смартфон може виключатися під час розмови з кількох причин. У будь-якому випадку при повному відключенні акумулятора необхідно перезавантажити пристрій. Про це розповів директор інформаційно-аналітичного агентства Telecom daily Денис Кусков .


Проблема може бути викликана некоректною роботою акумуляторної батареї або програмного забезпечення, перерахував він.

Так, батарея смартфона починає працювати і заряджатися гірше через певний проміжок часу, як правило, через рік або раніше – в залежності від використання. У підсумку на морозі батарея може повністю розрядитися в процесі розмови при 15 і навіть при 50 відсотках, пояснив експерт.

Інша причина, через яку може вимкнутися телефон, – установка програмного забезпечення, що має деякі помилки. Якщо зв’язок переривається в процесі розмови, то це може бути ознакою того, що управління телефоном переходить від однієї базової станції до іншої. «Часто така проблема виникає на кордоні двох областей, які управляються різними технічними службами різних регіонів і операторів», – зазначив Кусков.

Якщо телефон не вимикається, але при цьому під час розмови чути скрегіт, для відновлення зв’язку слід передзвонити співрозмовнику. Ця особливість може спостерігатися при механічних пошкодженнях. Наприклад, після падіння телефону можуть відходити контакти, які «спочатку не дають про себе знати».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей