Статті

Чому не варто купувати iPhone 12 прямо зараз

Обговорення

Зовсім недавно вийшла нова лінійка iPhone 12 і багато користувачів вже подумують над придбанням такого пристрою. Але чи варто йти в магазин за iPhone 12 прямо зараз? Або ж слід почекати? На це питання ми спробуємо сьогодні відповісти.


Чи вигідно?

Ні для кого не секрет, що на старті продажів всі смартфони коштують дорожче, а потім втрачають в ціні. Як правило, вартість нового iPhone починає знижуватися відразу ж після надходження в офіційний продаж в нашій країні. Тому покупку яблучного пристрою відразу після виходу навряд чи можна назвати вигідним рішенням.

Експерти відзначають, що найбільш вдалий час для покупки нового iPhone – це лютий-березень наступного року. До того моменту цінник знижується досить сильно, а до виходу оновлення залишається ще півроку. Особливо ця тактика актуальна для тих користувачів, які щороку купують собі нову версію смартфона.

Новий iPhone 12 коштує досить дорого. Тому, якщо фінансове питання для вас є принциповим, то точно має сенс почекати, поки ціна знизиться. А втратити в ціні новинка може цілих 30%.

Чи варто купувати iPhone 12, якщо є iPhone 11?

Ось тут вже питання інше. Якщо у вас вже є одинадцята версія флагманського пристрою від Apple, то не факт, що вартує прямо зараз бігти за iPhone 12. Справа в тому, що особливої ​​різниці ви не відчуєте, а заплатите значно більше. З принципових новинок в мобільнику – 5G, яке не працює в Україні і нове міцне скло, яке на практиці не таке вже й міцне.

iPhone 11 Pro Max

Тому переплачувати точно не варто. Краще оновитися тоді, коли iPhone 12 подешевшає або взагалі залишитися з iPhone 11 до виходу наступного покоління. Можливо, тринадцята версія принесе дійсно відчутні зміни.

Якщо хочеться найновіший iPhone

Якщо ви не так хочете iPhone 12, як жадаєте отримати саму останню версію яблучного мобільника, то тут теж є причини почекати. Справа в тому, що на наступний рік Apple обіцяє продовжити розвивати свої iPhone SE.

iPhone SE

Ще до анонса iPhone 13 повинні вийти кілька цікавих мобільників від компанії, які будуть більш приємні за ціною і оснащені найновішими технологіями. Так що, якщо для вас не так важливо мати флагман, варто почекати з покупкою.

Як бачите, є дійсно вагомі причини почекати трохи, перш ніж купити iPhone 12. Втім, якщо для вас не так важливе фінансове питання, а актуальний iPhone хочеться вже зараз, то смартфон вже можна знайти в продажу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо кращі бюджетні моделі смартфонів з NFC

В минуле

Microsoft поховала ще одну операційну систему

В майбутнє

Також буде цікаво