Hardnews

З прилавків зникають топові смартфони Xiaomi

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Компанія Xiaomi знімає з продажу смартфони своєї вкрай популярної у користувачів лінійки – телефони Mi 10. Незважаючи на сумні звістки, причина для цього дуже навіть хороша – дані гаджети просто розкупили задоволені клієнти компанії.


Так, телефони серії Mi 10 виявилися вкрай вдалими, через що заслужили популярність у користувачів, які із задоволенням міняли застарілі гаджети на цих красенів. Попит виявився настільки великий, що покупці спустошили всі запаси Mi 10 на складах Xiaomi. Були повністю скуплені Xiaomi Mi 10 Pro, а інші види гаджета залишилися в обмеженій кількості. За словами Лей Цзюня (Lei Jun), глави Xiaomi, ще можна придбати стандартні Mi 10, однак тільки версії 8/128 Гб, в той час як більш просунуті збірки 12/256 Гб і 8/256 навіть в офіційних магазинах компанії Xiaomi Youpin і JD не дістати. Ще є в продажу невелика кількість Mi 10 Ultra, але гаджетів залишилося зовсім небагато.

Незважаючи на приголомшливий успіх лінійки, компанія не стане ставити Mi 10 на виробництво, тому нових телефонів прилавки магазинів не побачать. Замість цього можна очікувати Xiaomi Mi 11 – новий смартфон, який замінить успішного попередника, будучи більш продуктивним. «На борту» одинадцятій версії розмістився процесор Qualcomm Snapdragon 875, який зробить Mi 11 неймовірно потужним для своєї категорії. Однак офіційно компанія не оголошує дату виходу телефону, але інсайдери впевнені, що побачити його ми зможемо вже в грудні поточного року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Європі можуть повністю заблокувати Telegram

В минуле

Sony vs Cyberpunk 2077: компанія розіслала лист про можливість скасування покупки

В майбутнє

Також буде цікаво