Бізнес та акції

«ПриватБанк» знову блокує грошові перекази з картки на картку

Обговорення
ПриватБанк

Великий український банк «ПриватБанк» знову «вляпався» в неприємну історію – на цей раз заблокувавши грошовий переказ користувача, який пересилав гроші своєму родичу. Розгніваний чоловік залишив негативний коментар на сайті Мінфіну, а представник банку зв’язався з ним для з’ясування причин.


Згідно слів потерпілого, він вирішив відправити гроші своїй сестрі, яка в цей момент перебувала на лікарняному і потребувала додаткових фінансів. Він перевів частину своєї зарплати їй на картку «Приватбанку», проте адміністрація сервісу заблокувала даний переказ. Гроші залишилися на карті, а коли користувач спробував зняти ці гроші в банкоматі, то з’ясувалося, що банк урізав ліміти, тому цю суму отримати не вдалося. Зателефонувавши на «гарячу лінію», людина не змогла з’ясувати причину блокування. За його словами, адміністрація просто попросила його відправити гроші через термінал, не використовуючи онлайн-сервіс. Свої обурення користувач виплеснув в коментарі, який розмістив на сайті Мінфіну.

Відразу ж з’явився відповідь від представника банку – він написав, що таким чином банк спробував захистити його рахунок від шахраїв, які таким чином могли викрасти кошти з карти без згоди власника. Користувач скоїв незвичайну операцію – перевів єдиним платежем крупну суму грошей на іншу карту, чого раніше не робив. Охоронні системи банку вирішили, що так може діяти злочинець, який якимось чином отримав доступ до карти. Щоб припинити цю спробу, а також можливість зняти гроші з банкомату безпосередньо, персонал запропонував користувачеві скористатися терміналом, щоб підтвердити, що це дійсно він активував запит.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi припиняє продаж популярних телефонів

В минуле

Для чего нужен VPS-хостинг?

В майбутнє

Також буде цікаво