Новини

Xiaomi різко опустила ціну свого флагмана та обновила його ПО

Обговорення
Xiaomi Mi 9

Компанія Xiaomi оголосила сьогодні про зниження ціни на флагманський смартфон Mi 9. Починаючи з 10 липня в Китаї модель Xiaomi Mi 9 з 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ вбудованої флеш-пам’яті можна буде купити за 407 доларів. 


Це на 29 доларів менше, ніж початкова вартість в 436 доларів. Також користувачі, які куплять Xiaomi Mi 9 з 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ вбудованої флеш-пам’яті отримають безкоштовну бездротову зарядку.

Також Xiaomi представила кілька нових функцій, частина з них вже почали поширюватися, а деякі стануть доступні пізніше. З’явився режим панорамної зйомки з таймером. Таке Селфі знімається фронтальною камерою з автоматичним злиттям знімків для досягнення панорамного ефекту.

post image
Xiaomi Mi 9

У кольоровому режимі Always On Display (завжди включений дисплей) з’явилися три нових динамічних циферблата годинника. Також Xiaomi Mi 9 почав підтримувати «елітний» режим зйомки HDR HD на швидкості в 60 кадрів в секунду.

Окремо варто відзначити розумні 3D-жести. Коли смартфон може запускати різні додатки, спеціальним рухом в повітрі.

Крім того, з’явилася спеціальна екологічна функція для розумного сортування сміття, а підтримка безконтактних платежів розширилася на 256 міст в Китаї.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Android Q: управління жестами працює лише зі стоковом лаунчером

В минуле

Samsung Galaxy A100: середнячок з неймовірним дисплеєм

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.