Hardnews

Розкрито подробиці про iPhone 13

iPhone 12

В 2021 році Apple випустить чотири смартфона. Про це повідомляє видання MyFixGuide з посиланням на авторитетного інсайдера Мін-Чі Ко (Ming-Chi Kuo).


У звіті аналітика йдеться, що наступна лінійка смартфонів Apple, як і актуальна, буде складатися з чотирьох апаратів. Найімовірніше, моделі отримають назви iPhone 13, 13 mini, 13 Pro і 13 Pro Max. За інформацією Мін-Чі Ко, найважливішим нововведенням апаратів серії стане поліпшена система основних камер.

Спеціаліст зауважив, що основною відмінністю камер наступного покоління від актуального виявиться наявність зміненого надширококутного об’єктива. Мін-Чі Ко заявив, що якщо відповідний сенсор iPhone 12 Pro і Pro Max має апертуру f / 2.4, то оновлений сенсор отримає апертуру f / 1.8. Також камери пристроїв отримають нову систему автофокусу. Експерт звернув увагу, що мова йде виключно про топові гаджети лінійки – iPhone 13 Pro і 13 Pro Max.

Спеціаліст зауважив, що більшу частину замовлень – 70 відсотків – на виробництво сенсорів для камери отримає тайванська компанія Largan Precision. Раніше Apple довіряла їй не більше 50 відсотків від загального числа замовлень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Слідкуйте за іншими за допомогою нової послуги “Київстар”

В минуле

Sony PlayStation 4 Pro можна купити за 1 гривню

В майбутнє

Також буде цікаво