Hardnews

Стало відомо коли чекати супутникового інтернету Ілона Маска в Україні

Обговорення
Ілон Маск

«Син маминої подруги» Ілон Маск відкрив завісу таємниці над термінами запуску швидкісного інтернет-покриття Starlink в Європі і в Україні в тому числі. За його словами, компанія стане підключати одну європейську державу за іншою через складнощі з регуляторами.


Дану інформацію Ілон Маск надав на своїх сторінках в соціальних мережах. За словами керівника Tesla, процес йде вкрай повільно через проблеми з контролюючими органами кожної країни в світі. Справа в тому, що загальної групи, яка б регулювала запуск Starlink в країнах ЄС, немає, тому компанії Маска доводиться домовлятися з представниками кожної держави, що сильно гальмує процес. Однак сам геній сповнений оптимізмом, і вважає, що незважаючи на всі перепони, Starlink буде запущена в перших європейських країнах вже на початку 2021 року. Більш того – Маск впевнений, що вже до березня інтернет буде доступний у всіх державах Європи, і в Україні в тому ж числі.

Starlink

«Справа в тому, що загальноєвропейської комісії щодо погодження запуску інтернет-покриттія не існує. Тому нам доводиться вести бесіду з регуляторами кожної країни окремо. Однак ці переговори почалися вже давно, тому до березня вони повинні бути успішно завершені повсюдно», – написав Маск в своєму твіттер-акаунті.

Варто зауважити, що Starlink впроваджується не тільки на євразійському континенті. До середини 2021 року інтернет повинен з’явиться в Індії, де вже є дозвіл від властей, залишається тільки підключити обладнання. А в частині США та Канади покриття вже щосили тестується.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Кращі з кращих: рейтинг найпотужніших смартфонів на Android

В минуле

Слідкуйте за іншими за допомогою нової послуги “Київстар”

В майбутнє

Також буде цікаво