Hardnews

Названа головна небезпека неоригінальних зарядок для смартфонів

Обговорення
Зарядка сматфону
Зарядка сматфону

Користання неоригінальних або підроблених зарядних пристроїв або кабелів може призвести до пошкодження порту для зарядки або навіть повністю вивести смартфон або телефон з ладу. Крім того, в разі стрибка напруги можлива пожежа.


За словами експертів, в підроблених зарядних пристроях використовуються комплектуючі низької якості, що призводить до небажаних наслідків.

Експерт підкреслив, що будь-які розбіжності з оригіналом – написи на дротаї, форма роз’ємів, сторонні сліди на металі – повинні стати приводом засумніватися в безпеці виробу.

У випадку з кабелями Lightning на ньому повинні бути відмітки про місце розробки і виробництва, а також серійний номер.

Огляд OPPO Find X2: перший серед флагманів

Зарядний пристрій має бути зібрано акуратно, без зазорів або слідів на металевих частинах, таких як вилка або порт для підключення кабелю. Крім того, серійний номер на коробці і самому пристрої (бажано, щоб він був вигравіруваний) повинні збігатися.

Також варто звертати увагу на ціну – вона не повинна бути істотно нижче, ніж в офіційному роздробі.

Зауважимо, що в багатьох сучасних смартфонах є контролер заряду, який запобігає перезаряду і нагріву акумулятора, проте в простих і дешевих noname-моделях він може або не працювати належним чином, або зовсім бути відсутнім.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

MIUI 13 вперше на відео: головні фішки

В минуле

Google розкрила важливий секрет Android 12

В майбутнє

Також буде цікаво