Hardnews

Розкрито недолік найдешевшого iPhone 12

Apple знизила швидкість зарядки найдешевшого смартфона нового покоління. Про це повідомляє видання MacRumors з посиланням на документи технічної підтримки.


Журналісти з’ясували, що вийшовший разом з iPhone 12 бездротовий стандарт MagSafe забезпечує потужність зарядки на рівні 15 ват. Однак пікова потужність для iPhone 12 mini становить 12 ват. Також в розкритих документах говориться, що смартфон в будь-який момент може знизити потужність зарядки. Це може бути пов’язано із завантаженістю системи, температурою повітря і іншими факторами.

У повідомленні уточнюється, що при підключенні різних аксесуарів через Lightning подавана на смартфон через зарядку MagSafe потужність примусово знижується до 7,5 ват. Наприклад, це відбувається при підключенні телефону до бездротової станції і одночасному прослуховуванні музики через дротяні навушники EarPods. У решти девайсів серії подібних недоліків не виявлено.

На закінчення автори звернули увагу на рекомендований фахівцями Apple спосіб зарядки смартфонів. Вони порадили спершу підключати аксесуар MagSafe до розетки, а потім прикріплювати його до iPhone, а не навпаки. Це пов’язано з тим, що зарядному пристрою необхідно кілька секунд, щоб оцінити рівень сили струму і напруги в мережі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Популярний iPhone рекордно подешевшав в Україні

В минуле

Названо два кращих смартфона за ціною меше 5000 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво