Бізнес та акції

«Укрпошта» змінює графік роботи більшості відділень

Обговорення
Укрпошта

Представники компанії «Укрпошта» заявили про кардинальну зміну режиму роботи підприємства на час карантину. Тепер самі навантажені відділення стануть працювати без вихідних і перерв.


Дану інформацію представили співробітники Міністерства інфраструктурі України. За словами прес-служби організації, «Укрпошта» буде дотримуватися нових правил роботи під час карантину і пандемії. Якщо раніше відділення були відкриті в усі дні, крім вихідних, то тепер більшість представництв організації стануть працювати кожен день. Зміни торкнуться 250 відділень з числа самих навантажених відвідувачами, новий графік затверджений з 1 числа нинішнього місяця. Триватиме такий режим до кінця карантину, після чого буде переглянутий в залежності від рішення керівників держави.

Укрпошта

Нововведення затребуване через величезні черги, які кожен день утворюються в великих відділеннях «Укрпошти». Керівництво сервісу вважає, що прибравши вихідні з графіка працівників, представництва «розвантажаться» від відвідувачів, що позначиться на кількості людей, які перебувають в приміщеннях одночасно. Таким чином, компанія вносить свій внесок в боротьбу з коронавірусною інфекцією.

Крім практичного внеску «Укрпошта» також допомагає жителям боротися з інфекцією і її наслідками за допомогою спеціальних освітніх програм. Зокрема, компанія провидить кілька майстер-класів для людей, охочих зайнятися бізнесом. Нещодавно підприємство розпочало тренінги на тему початку продажів своїх товарів на сервісі Amazon. Акція проводиться в співдружності з об’єднанням USAID, під егідою співпраці раніше були успішно прочитані курси з продажу товарів на eBay, Shopify і ETSY. Всі тренінги повністю безкоштовні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Користувачів «Нової пошти» обманюють за допомогою посилок з прикрасами

В минуле

Складено список найбільш потужних з недорогих Android-смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво