Київстар

«Київстар» дарує користувачам безлім в новому пакеті

Обговорення
Vodafone і Київстар

Представники «Київстар» недавно анонсували новий пакет зв’язку, підключившись до якого ви отримаєте безліміт на спілкування через популярні месенджери. Пакет отримав назву «Спілкування без кордонів».


Останнім часом «Київстар» все далі відходить від стандартних методів надання послуг зв’язку та переносить свою увагу на інтернет. Для цього і був запущений пакет послуг «Спілкування без кордонів» – щоб зробити дзвінки через популярні месенджери повністю безкоштовною послугою. Якщо підключитися до цього тарифного плану, можна забути про оплату «метрів», якщо ви телефонуєте, чи обмінюєтесь даними або просто розмовляєте за допомогою популярних додатків-месенджерів, як Telegram і Viber. За витрату трафіку через ці програми мегабайти інтернету у вас зніматися не будуть. Цей же принцип поширюється і на додатки популярних соціальних мереж, як Facebook і Inatagram.

Киевстар

Крім безліміту для «програм-розмовлялок», пакет надає безліч інших корисних опцій. Користувачеві надається 60 хвилин для дзвінків на телефони сторонніх операторів, в тому числі для переговорів з людьми, що знаходяться за кордоном, а на використання інших можливостей інтернету виділяється 6 гігабайт безкоштовного трафіку. Всі дзвінки всередині мережі безкоштовні.

Вартість переходу на новий мобільний тариф становить 125 гривень, тобто за добу з вашого рахунку буде зніматися 4 гривні 60 копійок. Оплата здійснюється один раз на місяць. Підключити послугу можна як за допомогою дзвінка оператору, так і через додаток «Мій Київстар».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Перед выходом PS5 PlayStation 4 раздают бесплатно

В минуле

Vodafone знімає обмеження на інтернет

В майбутнє

Також буде цікаво