Softnews

Оновлення Windows призвело до появи «синього екрану смерті»

Обговорення
Windows 10

Жовтневе оновлення Windows призвело до численних збоїв на комп’ютерах. Про це повідомляє видання Windows Latest з посиланням на відгуки користувачів ОС.


За словами багатьох власників комп’ютерів, оновлення KB4579311 неможливо встановити на пристрій через низку невідомих помилок. У разі, якщо системний апдейт все ж вдається завантажити і інсталювати на девайс, то він може викликати різні збої. Одним з найпоширеніших журналісти вважають проблему передачі зображення з ПК на монітор. Також користувачі відзвітували про неполадки, пов’язані з роботою звукових карт, принтерів та іншої офісної техніки.

 

Windows 10

У матеріалі йдеться, що досить часто користувачі Windows стикалися з масштабним збоєм всієї системи. Володарі ліцензійних копій ОС повідомили про появу «синього екрану смерті» (Blue Screen of Death, BSoD) після установки апдейта.

Оновлення під номером KB4579311 вийшло 13 жовтня, на момент написання замітки фахівці Microsoft ще не відреагували на проблеми. Журналісти рекомендували користувачам або тимчасово відмовитися від отримання оновлень Windows, або вручну видалити апдейт KB4579311.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Какой конструктор Lego выбрать для мальчика

В минуле

Названий спосіб відключити стеження на смартфоні

В майбутнє

Також буде цікаво