Новини

Honor пояснила, чому її смартфони такі надійні

З появою в числі брендів першого ешелону виробників смартфонів з Китаю поняття «неякісний» стосовно мобільній техніці зникло як клас. Тепер уже не можна з упевненістю сказати, що апарати однієї марки гарантовано якісніший, ніж в іншої. Ну, яка може бути різниця в якості, якщо різні бренди замовляють збірку фірмових пристроїв на одних і тих же заводах, де дотримуються плюс-мінус одні й ті ж стандарти? Однак Honor вирішила виділитися на тлі конкурентів не тільки проривними характеристиками своїх смартфонів, але і їх високою надійністю.

Для того, щоб підвищити ступінь надійності фірмових апаратів, Honor розробила нові стандарти перевірки якості. Щоб виключити мимовільні виходи з ладу тих чи інших компонентів смартфона, інженери компанії розширили спектр випробувань, включивши в нього зовсім вже несподівані тести.

Наприклад, за новими стандартами всі смартфони Honor в обов’язковому порядку включаються і вимикаються по 10 тисяч разів, пробуджуються і вводяться в стан сну по 100 тисяч разів, піддаються безперервним натисканням на кнопку живлення по 20 тисяч разів і ще по 50 тисяч разів – натиснень на кнопки регулювання гучності. Крім того, Honor тестує міцність USB-порту і роз’єму 3,5 мм, підключаючи до них і відключаючи зарядний кабель і навушники по 10 і 5 тисяч разів відповідно.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button