Hardnews

Експерт порадив три прості способи, як покращити мобільний інтернет

Обговорення
Мобільні послуги

Бувають випадки, коли інтернет на смартфоні починає давати збої: сторінки в браузері завантажуються по 20-30 секунд, файли скачується в 2-3 рази довше. У цій статті ми розглянемо 2 лайфхаки, які можуть виправити проблеми з інтернетом на телефоні, проте далеко не зважди.


Включити режим «Тільки 3G»

Перший спосіб, який допоможе вирішити проблеми з мобільним інтернетом в місцях з нестабільним зв’язком, – включення режиму «Тільки 3G». Справа в тому, що проблеми зі зв’язком можуть початися через те, що смартфон не може визначити мережу: спочатку він підключається до 4G, через 10-15 секунд – до 3G (можливо, ще й до 2G). Через це і знижується швидкість інтернету. Активуйте режим «Тільки 3G» (Обраний тип мережі) – в цьому випадку гаджет не буде переключатися на інший тип з’єднання. Звісно швидкість інтернету може упасти, проте з’єднання буде стабільнішим.

Включити і вимкнути авіарежім

Другий спосіб вирішення проблем з інтернетом – включення авіарежіму. Можливо, на смартфоні трапився системний збій, через що пристрій втрачає мережу. Включення і вимикання авіарежіму допоможе «перезавантажити» радіомодуль телефону. Якщо це не допоможе, спробуйте перезавантажити сам гаджет.

Відключаємо фонові додатки

Зайдіть в налаштування смартфона і подивіться, які програми працюють у фоновому режимі, і вимкніть непотрібні. Вони можуть завантажувати оновлення. Також деякі додатки вимагають постійного підключення до мережі, наприклад, для синхронізації даних з хмарним сховищем. Через це швидкість інтернет-з’єднання знижується, особливо якщо мобільний інтернет використовується в місцевості з поганим зв’язком.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Чому стільникові оператори обмежують швидкість інтернету?

В минуле

Камеру iPhone 12 Pro Max не сильно хвалять в DxOMark

В майбутнє

Також буде цікаво