Softnews

Зірочка на екрані смартфона – що вона означає і навіщо потрібна?

Обговорення

Значок зірочки на панелі повідомлень смартфона може говорити про дві речі: смартфон перебуває в режимі сповіщень «Важливі», або повідомлення про втрату чинності пов’язано з якимось із встановлених додатків. В обох випадках прибрати «зірочку» з поля зору нескладно.


Смартфони під управлінням Android 5.0 Lollipop і вище оснащені зміною режиму сповіщень. Всього їх три:

  • «Не турбувати» зі значком у вигляді закресленого кола означає, що на смартфон не будуть приходити жодних службових повідомлень, включаючи будильник.
  • «Все» зі значком у вигляді дзвінка. Цей режим дозволяє всі оповіщення.
  • «Важливі» зі значком у вигляді зірочки.

У режимі «важливі» користувач отримує сповіщення лише в наступних випадках:

  • Дзвінок або повідомлення від контакту, який занесений до групи «обрані». Щоб занести туди номер, потрібно зайти в «Контакти», вибрати потрібний контакт і натиснути на зірочку в верхній частині екрану.
  • Будильник (якщо це зазначено в настройках).
  • Подія або захід, зазначені в календарі.

Користувач може налаштувати режим під свої потреби: замість прийому дзвінків і повідомлень від «обраних» контактів, можна дозволити дзвінки від усього списку. Щоб налаштувати або вимкнути цей режим, потрібно зайти в налаштування, потім в «звуки і повідомлення», звідти в «режими сповіщень» і в «дзвінки та повідомлення». Окремо список можливих режимів з’явиться, якщо натиснути одну з клавіш гучності.

Сторонні додатки

Якщо значок зірочки з’явився не через режим «важливі», швидше за все, справа в викачаних додатках. Зазвичай достатньо опустити шторку повідомлень, щоб побачити, звідки з’явився значок.

Якщо це не спрацювало, рекомендується перевірити останні завантажені програми.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Правда, що телефон може сам дзвонити на інші номери?

В минуле

В Україні взялися за російські сервіси: що буде з користувачами

В майбутнє

Також буде цікаво