Softnews

Анонсовано потужну заміну звичних SMS-повідомлень

Обговорення
sms

Як повідомляють джерела, три найбільших стільникових оператора Китаю – China Mobile, China Telecom і China Unicom – провели онлайн-конференцію, на якій представили нову послугу під назвою 5G Messages.


5G Messages – це фактично заміна звичного сервісу SMS, заснована на можливостях мереж п’ятого покоління. Поки особливих подробиць щодо цього немає, але повідомляється, що 5G Messages надасть більше можливостей для обміну не тільки текстовими повідомленнями, але і різними даними, включаючи зображення і відео. Крім того, 5G Messages дозволить якимось чином по-новому взаємодіяти з комп’ютером, але джерело лише обумовлює, що за допомогою чатів 5G Messages можна буде виконувати комплексне обслуговування, наприклад, пошук, взаємодія і платежі.

Також повідомляється, що в конференції взяли участь 11 найбільших виробників смартфонів, включаючи Huawei, Samsung, Xiaomi, Vivo, Oppo, ZTE, Samsung, Lenovo і Meizu. Зокрема, Huawei має намір запустити тестування нової функції вже 10 квітня, а до комерційної стадії проект перейде вже в червні. Само собою, все це поки справедливо лише для Китаю, але можна очікувати, що щось подібне в результаті з’явиться і на глобальному ринку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Як прискорити домашній інтернет під час самоізоляції

В минуле

Huawei P40 та Huawei P40 Pro в Китаї коштують набагато дешевше ніж в Європі

В майбутнє

Також буде цікаво