Бізнес та акції

ПриватБанк, Монобанк і А-Банк запустили довгоочікувану послугу

Обговорення
ПриватБанк

Відомі банки в Україні відкривають нові можливості для своїх клієнтів.  Мова йде про державний ПриватБанк та приватні Monobank і А-Банк. Згадані фінансові установи запустили можливість шеренгу цифрових документів через додаток Дія.


Таку інформацію повідомив на спільному брифінгу, що проходив під керівництвом НБУ, Міністр цифрових трансформацій Михайло Федоров. На цій зустрічі 13 жовтня було зазначено, що ПриватБанк, Монобанк і А-Банк запустили довгоочікувану послугу.

Голова НБУ, Кирило Шевченко, висловив надію, що така програма, із визначеним динамічним темпом, протримається кілька місяців. А це, у свою чергу, дасть змогу іншим банкам України приєднатися до цього проекту спільно з програмою Дія.

За твердженням очільника Національного Банку, такий додаток для банків стане ще одним індифікатором клієнтів, поряд з сервісами MobileID та BankID. У такий спосіб, працівникам банків буде простіше і швидше розпізнати клієнта, ніж через Бюро кредитних історій.

Така послуга є безпечною для населення і має користуватися довірою у споживачів. Про це говорив голова НБУ на зустрічі з журналістами. Оскільки уся інформація зберігається у реєстрах, а додаток Дія лише відображає дані у своєму інтерфейсі, документи залишаються захищені.

Міністр цифрових трансформацій під час брифінгу дав роз’яснення, як саме працює довгоочікувана послуга. Все дуже просто, особа авторизується у додатку Дія через BankID або ж інші банки, а також через ІНН, запит надходить до реєстру. У свою чергу, додаток підтягує потрібні документи. Виходить, що ІНН стає індифікатором персональних даних.

Варто нагадати, що шеренг цифрових документів з’явився в оновленій системі Дія ще 5 жовтня. Проте, вже є позитивні відгуки. Так представники Укрпошти та Нової пошти мали змогу обслуговувати клієнтів за документами в додатку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новая почта решила бороться с вирусами в своих отделениях: что изменится

В минуле

Apple iPhone 12 і iPhone 12 Pro не вражають результатами тестів

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle