Hardnews

ТОП способів прискорити роботу смартфона

Нещодавно експерти поділилися знаннями про те, як можна прискорити роботу свого смартфона і які дії потрібно виконати для цього. Також вони порадили робити це самостійно і вручну, не сподіваючись на спеціалізовані програми.


Основна причина уповільнення роботи смартфона є лінь користувачів, які шукають способи автоматизації даного процесу. Для цього викачуються і встановлюються спеціальні програми, наприклад, Task Killers. Однак подібний підхід в корені неправильний – «вбивці зайвих процесів» часто самі стають причинами уповільнення роботи смартфона. Причина проста – вони обмежують роботу дуже невеликої кількості непотрібних процесів, при цьому самі споживаючи дуже багато оперативної пам’яті для підтримки власного існування. Тому чистити все краще самостійно, відключаючи непотрібні програми.

Clean Master

В першу чергу потрібно відключити автоматичне оновлення системи смартфона, що можна зробити в налаштуваннях. Причина проста – безліч невеликих додатків завантажують з інтернету величезні по своїй масі поновлення, при цьому не намагаючись запитати дозволу власника телефону. Найчастіше поновлення подібних програм людині зовсім не потрібні, однак вони дуже сильно гальмують роботу телефону. Відключити автоматику, користувач сам буде вирішувати, завантажити те чи інше оновлення і коли це зробити.

Прискорити роботу телефону можна ще й за допомогою відключення непотрібних функцій. Наприклад, анімовані ефекти заднього фону – ну навіщо витрачати дорогоцінні частинки оперативної пам’яті за красиво закриваються вікна або рухомий задник? Також варто позбутися від додатків, які транслюють рекламу. Часто вони це роблять в фоновому режимі, дико перевантажуючи процесор і забиваючи ОЗУ.

Back to top button