Hardnews

Ці звички «вбивають» батарею смартфона

Обговорення

Експерт виділив головні помилки, які допускають користувачі, коли заряджають свій телефон. Ці дії потрібно виключити з повсякденного життя, так як вони сприяють зносу батареї смартфона і наближають дату її «загибелі».


Дану інформацію надав співробітник Шведського енергетичного агентства Карлос Лопес. Експерт зазначив, що батареї для телефонів сильно розвинулися за останній час, проте багато користувачів продовжують ставиться до них, як до застарілих нікель-металогідридних акумуляторів, що сильно шкодить пристрою. Зокрема, це відноситься до звички повністю розряджати телефон. Раніше ця звичка подовжувала термін дії накопичувача енергії, зараз же це згубно для батареї. Лопес стверджує, що допускати повного розряду не варто – заряджати телефон потрібно починати до того, як рівень енергії опуститься нижче 20%. Також не слід залишати телефон на зарядці, коли акумулятор повністю заряджений – це призводить до перезаряду, а відповідно, до швидкого зносу вироби. Тому забудьте про звичку залишати смартфон на зарядці на ніч.

зарядка смартфону

Крім цього важливим фактором є температура зберігання телефону. Сучасні батареї комфортно «відчувають» себе при температурі 20 градусів за Цельсієм, зниження температури протипоказано. Використовувати телефон на морозі не рекомендується, а тим більше – заряджати його в такому стані. Цю пораду можна застосовувати не тільки до телефонів, але і інший електротехніці – самоката, гіроскутерів, ноутбуків. До речі про ноутбуки – Карлос додав, що їх можна і потрібно використовувати підключеними до мережі, навіть якщо батарея заряджена. Якщо смартфони від цього будуть страждати, в комп’ютерній техніці реалізована програма відсікання зайвої енергії.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone надає безкоштовний YouTube до середини зими

В минуле

ТОП способів прискорити роботу смартфона

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle