Softnews

Експерт розповів, як дізнатися, хто вам телефонує, не піднімаючи трубку

Обговорення

Часом досить складно визначити, хто вам дзвонить: колега з роботи, шахраї або організація, яка намагається нав’язати непотрібні послуги. Однак дану проблему все-таки можна вирішувати за допомогою спеціальних додатків, розповів експерт тестової лабораторії GSMinfo Як Кошманюк.


“Спеціальні мобільні програми дозволяють дізнатися інформацію про вхідний номер і переконатися, спам це чи ні. Популярністю у пересічних обивателів користуються такі додатки, як Truecaller, GetContact чи Eyecon”, – відзначає експерт.

Ці додатки вельми зручні і їх дуже легко налаштувати для подальшої експлуатації, але, на жаль, навіть додатки для визначення спам-дзвінків не дають 100% гарантії того, що сумнівний дзвінок буде визначено вірно, додає він.

Справа в тому, що зловмисники і організації часто використовують “разові” номери, які можна легко придбати. Саме тому такі номери не завжди своєчасно потрапляють в black list компаній, що надають послуги із захисту користувачів від спам-дзвінків, підсумовує Кошманюк.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Експерт розповів, як дізнатися, що сім-карту пора міняти

В минуле

Найпотужніші на планеті: опубліковано новий рейтинг смартфонів на Android

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle