Hardnews

Чи потрібно часто перезавантажувати смартфон і навіщо?

Обговорення
перезагрузка смартфону

Перші персональні комп’ютери мали кнопку Reset на системному блоці, щоб їх можна було швидко перезавантажити. З тих пір багато чого змінилося, і куди більш складні обчислювальні пристрої працюють тижнями і місяцями без перезавантаження. Однак час від часу перезавантаження їм все-таки потрібно. Як часто це потрібно робити?


Смартфон слід перезавантажувати приблизно раз в квартал – коли починають функціонувати неналежним чином додатки, відвалюється Wi-Fi і так далі. Якщо ж ніяких помилок не спостерігається, перезавантажувати смартфон не потрібно, радить керівник ІТ-відділу компанії “Рексофт” Євген Черток.

За його словами, технології, використовувані в операційній системі, працюють досить стабільно, однак встановлені додатки можуть викликати збої. Перезавантаження смартфона видаляє накопичені помилки.

Перезавантаження смартфону

У свою чергу, портал MSN радить хоча б раз на тиждень відключати смартфон приблизно на хвилину. Це, як стверджується, забезпечує більш плавну роботу, запобігає появі помилок і збоїв і продовжує термін служби батареї.

Останній пункт виглядає трохи спірним, однак його розкриває коментар технічного консультанта ресурсу. За його словами, далеко не всі програми вивантажуються з пам’яті при згортанні вікон – частина з них залишаються занедбаними, витрачаючи ресурси процесора і заряд акумулятора. Перезавантаження дозволяє видалити такі додатки, вважає він.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xbox Series X нагрівається так сильно, що здатна обпекти користувача

В минуле

Як зрозуміти, що за ваш смартфон за вами підглядає

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle