Hardnews

Xiaomi вирішила дарувати покупцям своїх смартфонів ще й пилосос

Обговорення

Компанія Xiaomi вчора офіційно представила смартфони Xiaomi Mi 10T і Mi 10T Pro , які стали одними з найдоступніших флагманів на базі однокристальної системи Snapdragon 865 в Європі.


Xiaomi Mi 10T в Європі коштує від 500 євро, а в деяких країнах, включаючи Німеччину, пристрій оцінили в 490 євро. Цікаво те, що при оформленні попереднього замовлення на будь-який з цих смартфонів в Німеччині, ви також отримуєте приємний бонус.

Згідно з інформацією, вказаною на німецькому веб-сайті Xiaomi, перші покупці Xiaomi Mi 10T і Mi 10T Pro отримають в подарунок ручний пилосос Mijia. Пропозиція діє при покупці смартфонів до 22 жовтня.

Xiaomi Mi 10T

Пилосос оснащений безщітковим двигуном з тиском всмоктування близько 13 кПа. Він оснащений акумуляторною батареєю, яка забезпечує до 30 хвилин використання при повному зарядному пристрої. Є HEPA-фільтр, а мішок можна легко зняти і очистити. Ручний пилосос призначений для невеликого прибирання, він відмінно підійде, щоб прибрати пил і сміття з салону автомобіля, з меблів або, наприклад, стане в нагоді при очищенні комп’ютера.

Примітно те, що портативний пилосос Mijia офіційно не продається в Європі, так що для користувачів, які зацікавлені в Xiaomi Mi 10T і Mi 10T Pro, це відмінна можливість отримати його безкоштовно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone позволил следить за другими абонентами

В минуле

Розкрито значення дивних цяток, які з’явилися на всіх iPhone після оновлення

В майбутнє

Також буде цікаво