Hardnews

Деяким покупцям PlayStation 5 доводеться чекати її до 2021 року

Обговорення
PlayStation 5

Фанати Sony весь 2020 рік відчувають себе обділеними: спочатку компанія довгий час не показувала дизайн нової консолі, потім не було відомо, за скільки її будуть продавати. І ось, коли здавалося б – все вже відомо і навіть є можливість придбати новинку, з’явилася нова проблема: частина попередньо замовивших PlayStation 5 покупців отримають консоль лише в 2021 році.


Популярна мережа GameStop розіслала клієнтам, попередньо замовившим нову консоль від Sony, повідомлення про те, що у рітейлера немає можливості виконати деякі замовлення до 2021 року, пише видання GamesRadar. Пов’язано це з “незалежними” від мережі причинами.

При цьому, що цікаво, GameStop пропонує всім бажаючим скасувати попереднє замовлення. Ті ж, хто побажає зберегти своє місце в віртуальній черзі, отримають свої консолі з найближчими партіями, які можуть надійти лише в 2021 році.

Нагадаємо, PlayStation 5 надійде в продаж в “два етапи”: 12 листопада в США, Канаді, Мексиці, Австралії, Новій Зеландії та Південній Кореї і 19 листопада в усьому іншому світі, в тому числі і в Україні. Ціна консолі в нашій країні складе  12 999 гривень за версію PlayStation 5 без дисковода і 16 999 гривень за версію з оптичним приводом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Абоненты Киевстар теперь могут отслеживать местоположение других людей

В минуле

LG випустила телевізор-рулон за 2.5 мільйона гривень

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle