Softnews

Забудьте про Meizu: смартфони компанії не можна купувати навіть зі знижками

Обговорення
Meizu 17

Колись у Xiaomi був гідний конкурент – Meizu. Ця компанія теж копіювала Apple, але її девайси мали свій стиль, оскільки Meizu НЕ штампувала смартфони конвеєром, а приділяла увагу розробці кожного пристрою. Як показав час, така стратегія виявилася програшною.


Зараз Meizu пішла з ринку більшості країн і продає мізерну кількість смартфонів в Китаї, де у неї ще залишилися хоч якісь фанати. Але, схоже, остаточна смерть бренду не за горами.

Сьогодні стало відомо, що китайці вирішили відмовитися від оновлення Meizu Note 8 і Meizu X8 до Android 10.

Це одні з найпопулярніших моделей бренду, які вийшли в 2018 році під керуванням актуального тоді Android 8 Oreo. З тих пір девайси не отримували апдейтів і до сих пір працюють на тій же версії ОС.

Meizu 16T

Кілька місяців тому Meizu анонсувала оновлення до Android 10, але створення прошивки програмісти бренду не подужали. Вони зіткнулися з цілою низкою проблем: смартфони втрачали IMEI, відвалювався сканер відбитків пальця, модуль Bluetooth і система працювала нестабільно. Вирішити їх не вдалося, тому тепер Meizu обіцяє оновити фірмову оболонку до Flyme 8.15.0A, яку зроблять на Android 9.

З урахуванням попередніх фейлов компанії, навіть до цих обіцянок варто ставитися з часткою скепсису. Та й взагалі, про смартфони Meizu в 2020 році пора забути. Замовляти їх з Китаю, щоб потім роками сидіти на версії Android, яка встановлена ​​з коробки, без можливості встановити кастомну прошивку через заблокований завантажувач? У цьому немає ніякого сенсу, оскільки за порівнянні гроші можна купити Xiaomi або Realme з найкращим залізом і адекватною підтримкою виробника.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Назвали смартфони Samsung, які оновлять до Android 11

В минуле

З’явилося відео роботи ОС MIUI 13 від Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle