Softnews

STALKER 2 обзавівся першими скріншотами

Обговорення
STALKER

В офіційному співтоваристві STALKER 2 опублікували нові матеріали довгоочікуваної гри. На цей раз гравці отримали можливість поглянути на те, як буде виглядати оновлена ​​локація з оригінальної гри.


Йдеться про дві варіації АТП. На одному GIF-зображенні можна побачити споруду як після Чорнобильської катастрофи, так і до аварії. Що цікаво, в будові в версії 1985 року можна помітити напівзруйновані будівлі станції, покинутої після аварії на ЧАЕС.

Разом з GIF-анімацією також йшов напис:

Друже, не шелести особливо. Дай поясню ситуацію

Відзначимо, що дану фразу в оригінальній грі “STALKER: Тінь Чорнобиля” вимовляв неігровий персонаж Петруха. Саме її головний герой чув на самому початку гри, в рамках місії по звільненню АТП від бандитів.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день немає ніякої інформації про дату анонса STALKER 2. Відомо лише, що на перших порах проект буде ексклюзивом платформ Microsoft: Xbox і Windows 10.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Таки виглядає новий бюджетник Nokia з 3-ма камерами

В минуле

Всього одне повідомлення “ламає” популярний месенджер

В майбутнє

Також буде цікаво