Softnews

Це кінець: Xiaomi засмутила власників популярного гаджета

Xiaomi припинила підтримку одного з смартфонів на «чистому» Android. Це модель Mi А2 Lite. Про точність цієї новини судити складно, так як про це повідомляють журналісти порталу Adimorahblog.

Що ж сталося?

Думка про те, що в Xiaomi достроково списали пристрій Mi А2 Lite базується на аналізі політики компанії, зокрема на розсилці оголошень. Що стосується гаджетів, які беруть участь в проекті Android One, то тут Xiaomi застосовує такий принцип – 2 оновлення операційної системи і ще три роки підтримки.

Як повідомляє Adimorahblog, підтримка, яка триває вже три роки, повинна закінчиться на початку цього літа, а останнє оновлення безпеки сталися в лютому. Репортери вважають, що відсутність апдейтів протягом 2-х місяців – це нетипова поведінка для пристроїв, які беруть участь в програмі Android One.

Швидше за все можна вважати, що життєвий цикл Mi А2 Lite скоро закінчиться. Що стосується користувачів цих пристроїв, то Adimorahblog радить їм переключитися на фанатські збірки. Як заявляють автори матеріалу, таким чином люди зможуть отримувати останні оновлення для нинішньої версії Android 11.

Незважаючи на це, журналісти все таки допускають, що ця інформація може бути помилковою. Можливо, компанія просто переживає важкі часи і незабаром все зміниться на краще.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button