Softnews

На Google Maps з’явиться інформація про заражених коронавірусом поблизу

Обговорення
коронавірус

У Google Maps скоро з’явиться інформація про поширення COVID – 19 в штатах, округах і деяких містах. Перемикання шару “COVID” в додатку покаже середню кількість підтверджених випадків за сім днів в кожній області на 100 000 чоловік. Області карти будуть позначені кольором в залежності від частоти випадків, а мітка показує, зростає або зменшується кількість випадків. Ця функція буде запущена на Android і iOS на цьому тижні.


Шар розроблений, щоб допомогти людям “приймати більш обгрунтовані рішення про те, куди йти і що робити”, – написав у своєму блозі Суджой Банерджі, менеджер проекту Google Maps. Експерти з охорони здоров’я та Центри контролю та профілактики захворювань (CDC) рекомендують людям відстежувати масштаби розповсюдження COVID-19 у їхньому районі, щоб визначити ризик певних дій. Швидкість передачі в місцевих громадах важлива для батьків, які слід враховувати при прийнятті рішення про те, чи слід їм відправляти своїх дітей до школи, і для сімей, які повинні контролювати заздалегідь будь-які плани на канікули.

Накладання COVID витягує дані з панелі керування Covid-19 Джонса Хопкінса, The New York Times та Вікіпедії.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

PlayStation оголошує конкурс для шанувальників ФІФА в Україні

В минуле

Samsung представив здешевлений Galaxy S20: українська ціна

В майбутнє

Також буде цікаво