Softnews

Xiaomi надала унікальні сервіси для смартфонів на MIUI 11 і MIUI 12

Обговорення
MIUI 12

Компанія Xiaomi продовжує удосконалювати свої прошивки для смартфонів MIUI 11 і MIUI 12, надавши для скачування два нових сервіси. Дані програми допоможуть захистити телефон від вірусів, а також зроблять його використання комфортніше.


За повідомленнями представників компанії, на даний крок фірму спонукала нинішня ситуація в світі. Крадіжка грошей і особистих даних користувачів все частіше відбувається через смартфони, тому активний захист у людей, що користуються фінансовими сервісами через гаджет, повинна бути бездоганною. Саме для цього Xiaomi випустила для MIUI 11 і MIUI 12 власний антивірус, який використовує також захист сервісів Google.

Активувати нову послугу можна за допомогою Google Play. Для цього потрібно зайти в головне меню сервісу, вибрати кнопку «Розширені фукнции» (три смужки), потім переходимо до пункту «Play Захист». У ньому можна активувати два перемикача – сканування запускаючихся додатків спеціальним алгоритмом сервісу, а також відправка підозрілих програм безпосередньо в Google, де їх проаналізують.

Друга новинка не відноситься до безпеки, але підвищує комфорт при використанні гаджета. Послуга називається Google Smart Lock, вона дозволяє тримати смартфон в активованому стані в певних ситуаціях. Це означає, що автоматичне блокування телефону відбуватися не буде, щоб ви могли в будь-який час користуватися ним без розблокування. Користувач може сам налаштувати ситуації, в яких потрібно включати цей режим – при підключенні до «домашнього» Wi-Fi, коли поруч знаходиться смарт-годинник і тд. Єдиний недолік даного режиму – батарея також буде сідати в кілька разів швидше.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо дві речі, які не варто робити зі смартфоном під час зарядки

В минуле

Ваш смартфон скоро зламається, якщо ви бачите такі явища

В майбутнє

Також буде цікаво