Авто

Автопілот Tesla намагався втекти від поліції поки водій спав

Найдешевший автомобіль Tesla можна купити приблизно за 35 000 доларів. Якщо доплатити ще близько 6 000, можна підключити функцію автопілота. Це означає, що при необхідності автомобіль може самостійно їхати по дорогах, акуратно змінюючи смуги руху. Однак багато власників автомобілів з автопілотом не розуміють, що техніці поки рано повністю довіряти водіння.


За даними поліції Канади, незвичайна гонитва сталася в липні 2020 року, коли поліція отримала скаргу на необережне водіння на 2-му шосе поблизу міста Понока в провінції Альберта. Поліцейські повідомили, що в один з літніх днів помітили автомобіль Tesla Model S, який їхав з перевищенням швидкості – 140 кілометрів на годину.

 

Коли поліція спробувала наздогнати автомобіль, він лише збільшив швидкість до 150 км / ч. При цьому обидва передні сидіння були відкинуті, а обидва пасажири «виглядали сплячими», повідомили в поліції.

Згодом за кермом був виявлений 21-річний чоловік в втомленому стані. Його звинуватили в перевищенні швидкості і позбавили прав на добу.

Начальник поліції Альберти Гері Грем вважає, що водії як і раніше несуть відповідальність за керування машиною, оскільки сучасні системи в електромобілях поки не повністю безпілотні.

Як зазначає The Verge, автономна система Tesla працює тільки тоді, коли водій тримає руки на кермі. В іншому випадку дисплей за кермом почне блимати, підуть звукові попередження і автопілот в кінцевому підсумку відключиться сам.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button