Hardnews

Українська ціна PlayStation 5 виявилась найменшою в Європі

Обговорення
Sony PlayStation 5

Вартість приставки нового покоління Sony в Україні виявилася дешевшою, ніж в інших країнах Європи.


На українському ринку офіційна вартість консолей складе 12 999 і 15 999 гривень за цифрову модель і версію з дисководом відповідно. У перерахунку на інші валюти – близько 390 і 480 євро – це дешевше, ніж в Європі. Так, на європейському ринку PS5 обійдеться в 399 і 499 євро.

Sony PlayStation 5

Одні з найбільш доступних ігор для PlayStation 5 також знайшли на українському ринку. Наприклад, Demon’s Souls, Destruction AllStars і Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition оцінені в 2299 гривень, або близько 70 євро відповідно актуальному курсу. У Європі дані тайтли оцінені в 80 євро відповідно.

Вартість консолі Sony була розкрита на онлайн-заході, що відбувся 16 вересня. Також в ході презентації компанія анонсувала ігри, які вийдуть синхронно з приставкою або в 2021 році. Продажі PlayStation 5 в Україні почнуться 19 листопада.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито терміни старіння смартфона

В минуле

Бюджетник Realme 7i з дисплеєм 90 Гц і акумулятором на 5000 мАг представлений офіційно

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle