Hardnews

Nokia 9.3 PureVie: так виглядає новий флагман фінів

Обговорення

Компанія HMD Global досить успішно повернула на ринок смартфони під брендом Nokia, проте відсутність в поточній лінійці повноцінного флагмана є одним з моментів, за які критикують HMD Global.


Згідно з новими даними, вже в жовтні цього року може бути представлений справжній флагманський смартфон Nokia 9.3 PureView, який буде оснащений не тільки флагманської основною камерою, але і фронтальною камерою, розміщеної під поверхнею екрана.

Перше схематичне зображення демонструє підекранну селфі-камеру, а також нове розташування модулів основної камери, які розташовуються в круглому блоці в центральній верхній частині задньої панелі, як у багатьох інших смартфонів, вже доступних на ринку.

Nokia 9.3 PureView має бути оснащений екраном OLED з частотою оновлення зображення 120 Гц і дактилоскопічний датчиком, який розташовується під поверхнею екрана. В основній камері налічується п’ять датчиків зображення. Очікується, що екран смартфона буде оснащений однаковими вузькими рамками з усіх боків.

Раніше HMD Global офіційно підтвердила, що 22 вересня вона представить відразу кілька смартфонів, а також підтвердила поява «особливого гостя» .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

PlayStation 4 Pro можно получить бесплатно в течение 2 недель

В минуле

iOS 14 обрадувались далеко не всі корисмтувачі iPhone

В майбутнє

Також буде цікаво